Logo

Dom na sprzedaż, 1 057,00 m², oferta nr R5185015

25 410 407 zł

24 040 zł/m²

Monitoring cen

Dom z oferty Mieszkania w Hiszpanii

Hiszpania, Guadalmina Alta

Dom 1 057,00 m², oferta nr , R5185015, Guadalmina Alta
R5185015 - zdjęcie nr 0
R5185015 - zdjęcie nr 1
R5185015 - zdjęcie nr 2
R5185015 - zdjęcie nr 3
R5185015 - zdjęcie nr 4
R5185015 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

6 pokoi

Powierzchnia:

1 057,00 m²

Powierzchnia działki:

1 640,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2024

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę