Logo
Filtry

Domy na sprzedaż Tarłów

Średnia cena m² domu na sprzedaż wynosi 
5 300 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Dom 50,00 m², Tarłów, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom 50,00 m², Tarłów

    Na sprzedaż dom o pow. ok. 50 m2 zlokalizowany na działce o pow. 5313m2 w Czekarzewicach Pierwszych, gm. Tarłów, pow. opatowski. W skład domu wchodzą: kuchnia, salon, łazienka z WC, korytarz. Dom murowany, z lat 60., dach pokryty eternitem, ogrzewanie z podkowy w kuchni (zamontowana wężownica) + z p...

    więcej »

    PROPERCO sp. z o.o. sp.k.

    265 000 zł

    Tarłów

    1 pok.

    50,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Domy na sprzedaż

W Polsce w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 1 domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości W Polsce oferują do sprzedaży domy o powierzchni od 50 do 50 m² od 1 do 1 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • pozostałe domy (1 oferta)

Tarłów - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest średnia powierzchnia domu?

Średnia powierzchnia domu na sprzedaż wynosi obecnie 50,00 m².

Jaka jest średnia cena domu na sprzedaż?

Średnia cena domu na sprzedaż wynosi obecnie 265 000 zł.