Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Tarłów

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • na sprzedaż działa budowlana centrum Tarłowa
    info-icon
    info-icon
    Działka 848,00 m², Tarłów

    Nieruchomość gruntowa zabudowana domem (stan zły) oraz budynkiem gospodarczym (stan dobry, do wykorzystania) położona [b][u]tuż przy rynku w Tarłowie![/u][/b] [b][u]Lokalizacja:[/u][/b] ul. Ostrowiecka, Tarłów, powiat opatowski, woj. świętokrzyskie, [b]Numery działek:[/b] 1579/4 + 1579/6 + 1580/2. [...

    więcej »

    Wojciech Nalepa Nieruchomości

    99 000 zł

    Tarłów

    848,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż : 117 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 848 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 848 m²

Wskaźniki rynku działek

  • Ceny działek na sprzedaż są o 17,51% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni