Logo
Filtry

Domy na sprzedaż Szkotowo

Średnia cena m² domu na sprzedaż wynosi 
4 525 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Dom 130,39 m², Szkotowo, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom 130,39 m², Szkotowo

    Dom w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji - Szkotowo, zaledwie 300 metrów od jeziora Szkotowskiego. Nie przegap szansy na stworzenie swojego wymarzonego domu w otoczeniu pięknych krajobrazów, z dala od miejskiego zgiełku. Nieruchomość składa się z dwóch kondygnacji. Na parterze znajduje się...

    więcej »

    Metrohouse

    590 000 zł

    Szkotowo

    4 pok.

    130,39 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Domy na sprzedaż

W Polsce w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 1 domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości W Polsce oferują do sprzedaży domy o powierzchni od 130 do 130 m² od 4 do 4 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • pozostałe domy (1 oferta)

Szkotowo - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest średnia powierzchnia domu?

Średnia powierzchnia domu na sprzedaż wynosi obecnie 130,39 m².

Jaka jest średnia cena domu na sprzedaż?

Średnia cena domu na sprzedaż wynosi obecnie 590 000 zł.