Logo
Filtry

Domy na sprzedaż Stok Lacki-Folwark

Średnia cena m² domu na sprzedaż wynosi 
7 586 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Dom wolnostojący 87,00 m², Stok Lacki-Folwark, Siedlecka, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom wolnostojący 87,00 m², Siedlecka

    Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w miejscowości Stok Lacki przy ul. Siedleckiej o pow. 1785 mkw . Nieruchomość o regularnym, prostokątnym kształcie posiada wymiary około 31 m szerokości oraz 65 m długości, co daje wiele możliwości zagospodarowania terenu zarówno pod zabudowę mieszkaniową, jak...

    więcej »

    Metrohouse

    660 000 zł

    Stok Lacki-Folwark, Siedlecka

    4 pok.

    87,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »
    Reklama

Domy na sprzedaż

W Polsce w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 1 domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości W Polsce oferują do sprzedaży domy o powierzchni od 87 do 87 m² od 4 do 4 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • domy wolnostojące (1 oferta)

Stok Lacki-Folwark - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest średnia powierzchnia domu?

Średnia powierzchnia domu na sprzedaż wynosi obecnie 87,00 m².

Jaka jest średnia cena domu na sprzedaż?

Średnia cena domu na sprzedaż wynosi obecnie 660 000 zł.