Logo
Filtry

Domy na sprzedaż Starogród, Siennica

Średnia cena m² domu na sprzedaż Siennica wynosi 
8 571 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Dom wolnostojący 140,00 m², Starogród, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom wolnostojący 140,00 m², Starogród

    DOM MARZEŃ W SERCU NATURY – SPOKÓJ, PRZESTRZEŃ I ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ Starogród, gm. Siennica | 1950 m² działki | dom z 2019 roku Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość – nowoczesny, energooszczędny dom z 2019 roku, położony na pięknej działce o powierzchni aż 1950 m², w malownicz...

    więcej »

    Citihome Nieruchomości

    1 200 000 zł

    Starogród

    4 pok.

    140,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »
    Reklama

Domy na sprzedaż Siennica

Siennica w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 1 domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości Siennica oferują do sprzedaży domy o powierzchni od 140 do 140 m² od 4 do 4 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • domy wolnostojące (1 oferta)

Starogród, Siennica - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest średnia powierzchnia domu Siennica?

Średnia powierzchnia domu na sprzedaż Siennica wynosi obecnie 140,00 m².

Jaka jest średnia cena domu na sprzedaż Siennica?

Średnia cena domu na sprzedaż Siennica wynosi obecnie 1 200 000 zł.