Logo
Filtry

Domy na sprzedaż Stare Drawsko

Średnia cena m² domu na sprzedaż wynosi 
8 965 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Dom wolnostojący 54,10 m², Stare Drawsko, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom wolnostojący 54,10 m², Stare Drawsko

    Dwa domy w wyjątkowej lokalizacji, pomiędzy dwoma jeziorami - Jeziorem Drawsko oraz Jeziorem Żerdno. Nieruchomość położona w Starym Drawsku, pięknie położonej wsi turystycznej zlokalizowanej nad brzegiem jeziora Drawsko, największego akwenu wodnego na pojezierzu drawskim oraz jeziora Żerdno. W miejs...

    więcej »

    Metrohouse

    485 000 zł

    Stare Drawsko

    3 pok.

    54,10 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Domy na sprzedaż

W Polsce w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 1 domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości W Polsce oferują do sprzedaży domy o powierzchni od 54 do 54 m² od 3 do 3 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • domy wolnostojące (1 oferta)

Stare Drawsko - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest średnia powierzchnia domu?

Średnia powierzchnia domu na sprzedaż wynosi obecnie 54,10 m².

Jaka jest średnia cena domu na sprzedaż?

Średnia cena domu na sprzedaż wynosi obecnie 485 000 zł.