Logo

Dom na sprzedaż, 150,56 m², oferta nr SDMOVY855

885 000 zł

5 878 zł /m²

Rata 4 141 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Czaplinek, Kręta

Dom 150,56 m², oferta nr , SDMOVY855, Czaplinek, Kręta
SDMOVY855 - zdjęcie nr 0
SDMOVY855 - zdjęcie nr 1
SDMOVY855 - zdjęcie nr 2
SDMOVY855 - zdjęcie nr 3
SDMOVY855 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 150.56 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

150,56 m²

Powierzchnia działki:

552,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2002

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?