Logo
Filtry

Domy na sprzedaż Sielachowskie

Średnia cena m² domu na sprzedaż wynosi 
4 651 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Dom wolnostojący 258,00 m², Sielachowskie, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom wolnostojący 258,00 m², Sielachowskie

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o bardzo szerokim zastosowaniu – idealna zarówno dla rodziny wielopokoleniowej, jak i dla osoby szukającej miejsca do zamieszkania oraz prowadzenia działalności gospodarczej w jednym budynku.Nieruchomość posadowiona jest na działce o powierzchni 992 m², z dojazdem...

    więcej »

    ARKA Elżbieta Aleksandrowicz

    1 200 000 zł

    Sielachowskie

    258,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Domy na sprzedaż

W Polsce w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 1 domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości W Polsce oferują do sprzedaży domy o powierzchni od 258 do 258 m² od do pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • domy wolnostojące (1 oferta)

Sielachowskie - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest średnia powierzchnia domu?

Średnia powierzchnia domu na sprzedaż wynosi obecnie 258,00 m².

Jaka jest średnia cena domu na sprzedaż?

Średnia cena domu na sprzedaż wynosi obecnie 1 200 000 zł.