Logo
Filtry

Domy na sprzedaż Roby

Średnia cena m² domu na sprzedaż wynosi 
5 325 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Dom wolnostojący 120,00 m², Roby, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom wolnostojący 120,00 m², Roby

    Na sprzedaż niepowtarzalny dom o wyjątkowej architekturze i położeniu w Robach! Główne atuty nieruchomości: • Dom gotowy do zamieszkania • Po generalnym remoncie • Niskie koszty ogrzewania • Spokojna okolica • Około 3,5 km do morza w linii prostej W skład domu wchodzą: • Duży przedpokój • Jadalnia •...

    więcej »

    Metrohouse

    639 000 zł

    Roby

    5 pok.

    120,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Domy na sprzedaż

W Polsce w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 1 domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości W Polsce oferują do sprzedaży domy o powierzchni od 120 do 120 m² od 5 do 5 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • domy wolnostojące (1 oferta)

Roby - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest średnia powierzchnia domu?

Średnia powierzchnia domu na sprzedaż wynosi obecnie 120,00 m².

Jaka jest średnia cena domu na sprzedaż?

Średnia cena domu na sprzedaż wynosi obecnie 639 000 zł.