Logo

Dom na sprzedaż, 157,40 m², oferta nr SDKIBO504

880 000 zł

5 591 zł /m²

Rata 4 117 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Gryfice, Kalinowa

Dom 157,40 m², oferta nr , SDKIBO504, Gryfice, Kalinowa
SDKIBO504 - zdjęcie nr 0
SDKIBO504 - zdjęcie nr 1
SDKIBO504 - zdjęcie nr 2
SDKIBO504 - zdjęcie nr 3
SDKIBO504 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 157.4 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

157,40 m²

Powierzchnia działki:

3 036,00 m²

Rok Budowy:

2020

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?