Logo
Filtry

Domy na sprzedaż powiat gryficki

Średnia cena m² domu na sprzedaż w powiecie gryfickim wynosi 
6 396 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 10 ofert

    Lista ofert

  • Dom wolnostojący 253,98 m², Jasiel, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom wolnostojący 253,98 m², Jasiel

    Niepowtarzalna oferta. Duży dom o pow. 284 m.kw. z ogródkiem w spokojnej okolicy. Na sprzedaż duży zabytkowy dom wybudowany w 1910 roku w miejscowości Jasiel ok. 12 km od Gryfic. Na dwukondygnacyjną nieruchomość o łącznej powierzchni około 250 m kw. składa się z 6 jasnych i przestrzennych pokoi, kuc...

    więcej »

    Metrohouse

    800 000 zł

    Jasiel

    8 pok.

    253,98 m²

  • Dom szeregowy 177,00 m², Pobierowo, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom szeregowy 177,00 m², Pobierowo

    Tylko u nas taka oferta!!!!!!Najniższa cena bardzo dobrze prosperującego pensjonatu.Świetna oferta dla inwestorów i nie tylko.Duże możliwości na wiele lat prowadzenia własnego biznesu.Ofertą sprzedaży jest funkcjonujący "dom gościnny" w nadmorskiej miejscowości Pobierowo.Nieruchomość mieści się w za...

    więcej »

    RENT - nieruchomości ROMANOWICZ

    1 500 000 zł

    Pobierowo

    9 pok.

    177,00 m²

  • Dom 157,40 m², Gryfice, Kalinowa, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom 157,40 m², Kalinowa

    DOM Z DUŻĄ DZIAŁKĄ I POTENCJAŁEM INWESTYCYJNYM na sprzedaż! Kup i czerp korzyści finansowe z nieruchomości! Na sprzedaż dom jednorodzinny z potencjałem inwestycyjnym o pow. całkowitej 157,40 m2, zlokalizowany na granicy GRYFIC woj. Zachodniopomorskie. GŁÓWNE ATUTY NIERUCHOMOŚCI: działka o powierzchn...

    więcej »

    Metrohouse

    880 000 zł

    Gryfice, Kalinowa

    1 pok.

    157,40 m²

  • Dom wolnostojący 279,20 m², Gosław, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom wolnostojący 279,20 m², Gosław

    Miejsce, gdzie czas się zatrzymuje. Dawna szkoła dziś dom z duszą | Gosław, gmina Trzebiatów | 15 minut od morza Na skraju wsi, w otoczeniu starych drzew i leśnych ścieżek, stoi dom, który widział więcej niż niejeden pałac. Przez dziesięciolecia rozbrzmiewał dziecięcym śmiechem dziś otwiera się na n...

    więcej »

    SUNRISE Nieruchomości

    1 299 000 zł

    Gosław

    9 pok.

    279,20 m²

  • Dom wolnostojący 250,00 m², Pobierowo, Grunwaldzka, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom wolnostojący 250,00 m², Grunwaldzka

    Na sprzedaż oferujemy Państwu piękny funkcjonujący pensjonat w Pobierowie świetna lokalizacja blisko ok 100m do plaży, jest to l linia brzegowa, nieruchomość mieści się w zakątku głównej ulicy Pobierowa Grunwaldzkiejgrunt 609m2, płaski, ogrodzony, porośnięty wysokimi tujami, brama wjazdowa suwna, w...

    więcej »

    RENT - nieruchomości ROMANOWICZ

    3 695 000 zł

    Pobierowo, Grunwaldzka

    9 pok.

    250,00 m²

  • Dom wolnostojący 320,00 m², Pniewo, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom wolnostojący 320,00 m², Pniewo

    Przestronny, zabytkowy dom z dużą działką w Pniewie – idealny dla rodziny lub inwestora! Na sprzedaż wyjątkowy, zabytkowy dom o powierzchni 320 m², położony w spokojnej, zielonej okolicy w Pniewie, powiat gryficki. Nieruchomość składa się z dwóch działek o łącznej powierzchni 8400 m², co zapewnia wi...

    więcej »

    Metrohouse

    750 000 zł

    Pniewo

    8 pok.

    320,00 m²

  • Dom wolnostojący 100,00 m², Trzebiatów, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom wolnostojący 100,00 m², Trzebiatów

    Na sprzedaż przytulny dom jednorodzinny Z LINIĄ BRZEGOWĄ RZEKI Rega! Jeśli szukasz miejsca, które łączy spokój natury z wygodą codziennego życia, ta nieruchomość będzie dla Ciebie idealna!! Główne atuty nieruchomości: Tylko 10 km od morza – możliwość szybkiego wypadu nad wodę w letnie dni 1,5 km od...

    więcej »

    Metrohouse

    550 000 zł

    Trzebiatów

    3 pok.

    100,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »
  • Dom wolnostojący 120,00 m², Roby, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom wolnostojący 120,00 m², Roby

    Na sprzedaż niepowtarzalny dom o wyjątkowej architekturze i położeniu w Robach! Główne atuty nieruchomości: • Dom gotowy do zamieszkania • Po generalnym remoncie • Niskie koszty ogrzewania • Spokojna okolica • Około 3,5 km do morza w linii prostej W skład domu wchodzą: • Duży przedpokój • Jadalnia •...

    więcej »

    Metrohouse

    639 000 zł

    Roby

    5 pok.

    120,00 m²

  • Dom 120,00 m², Trzebiatów, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom 120,00 m², Trzebiatów

    Trzebiatów na sprzedaż dom wolno stojący na działce o pow. 524 m2. Budynek został wybudowany w latach osiemdziesiątych w technologii murowanej z pustaka żwirowego a ścianki wewnętrzne z pustaka typu suporex i został ocieplony styropianem o grubości 5 cm. Dach dwuspadowy pokryty blachą trapezową, oci...

    więcej »

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg

    650 000 zł

    Trzebiatów

    4 pok.

    120,00 m²

  • Dom wolnostojący 106,53 m², Zaleszczyce, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom wolnostojący 106,53 m², Zaleszczyce

    Nieruchomość położona jest w pobliżu Gryfic, w cichej i spokojnej okolicy. Dom jednorodzinny , wolnostojący, parterowy z garażem obejmuje pięć pokoi z kuchnią o powierzchni użytkowej 106,53 mkw. Działka o powierzchni 913 mkw, ogrodzona. Dojazd drogą asfaltową. Budynek powstał w 2015 roku i jest w pe...

    więcej »

    Metrohouse

    930 000 zł

    Zaleszczyce

    5 pok.

    106,53 m²

Rynek domów na sprzedaż w powiecie gryfickim - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 10 ofert
  • Średnia cena m² domu na sprzedaż w powiecie gryfickim: 6 396 zł/m²
  • Najmniejszy metraż domu na sprzedaż: 100 m²
  • Największy metraż domu na sprzedaż: 320 m²

Wskaźniki rynku domów w powiecie gryfickim

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 6,16%
  • Ceny domów na sprzedaż w powiecie gryfickim są o 74,75% tańsze niż w Warszawie

Kalkulacje kredytu na dom

  • Średnia cena domu na sprzedaż w powiecie gryfickim wynosi 1 169 300 zł, a więc rata kredytu hipotecznego na 30 lat przy oprocentowaniu 5,77% (WIBOR + marża banku) oraz wkładzie własnym 20% wynosi 5 471 zł.

Symulacja kredytu dotyczy okresu: maj 2026

Domy na sprzedaż w powiecie gryfickim

W powiecie gryfickim w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 10 domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości w powiecie gryfickim oferują do sprzedaży domy o powierzchni od 100 do 320 m² od 1 do 9 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • domy wolnostojące (7 ofert)
  • segmenty (1 oferta)
  • pozostałe domy (2 oferty)

Powiat gryficki - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest średnia powierzchnia domu w powiecie gryfickim?

Średnia powierzchnia domu na sprzedaż w powiecie gryfickim wynosi obecnie 188,41 m².

Jaka jest średnia cena domu na sprzedaż w powiecie gryfickim?

Średnia cena domu na sprzedaż w powiecie gryfickim wynosi obecnie 1 169 300 zł.

Ile kosztuje najdroższy i najtańszy dom na sprzedaż w powiecie gryfickim?

Najdroższy dom na sprzedaż w powiecie gryfickim kosztuje 3 695 000 zł

Najtańszy dom na sprzedaż w powiecie gryfickim kosztuje 550 000 zł