Logo
Filtry

Domy na sprzedaż Raszczyce

Średnia cena m² domu na sprzedaż wynosi 
998 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Dom wolnostojący 219,41 m², Raszczyce, Raciborska, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom wolnostojący 219,41 m², Raciborska

    Prezentujemy Państwu Nową Ofertę - Dom w Stanie Surowym Zamkniętym Jeśli szukasz nieruchomości z potencjałem to właśnie znalazłeś - Nieruchomość ta zabudowa jest budynkiem jednorodzinnym częściowo podpiwniczonym wraz z garażem Nie Oddane do Użytku - rok budowy 2005r. - Natomiast Dziennik budowy uzup...

    więcej »

    Aspect Nieruchomości - ogólnopolska sieć biur

    219 000 zł

    Raszczyce, Raciborska

    5 pok.

    219,41 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »
    Reklama

Domy na sprzedaż

W Polsce w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 1 domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości W Polsce oferują do sprzedaży domy o powierzchni od 219 do 219 m² od 5 do 5 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • domy wolnostojące (1 oferta)

Raszczyce - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest średnia powierzchnia domu?

Średnia powierzchnia domu na sprzedaż wynosi obecnie 219,41 m².

Jaka jest średnia cena domu na sprzedaż?

Średnia cena domu na sprzedaż wynosi obecnie 219 000 zł.