Logo

Dom na sprzedaż, 110,00 m², oferta nr SDLOLY394

185 000 zł

1 682 zł /m²

Rata 866 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Szczerbice, Radoszowska

Dom 110,00 m², oferta nr , SDLOLY394, Szczerbice, Radoszowska
SDLOLY394 - zdjęcie nr 0
SDLOLY394 - zdjęcie nr 1
SDLOLY394 - zdjęcie nr 2
SDLOLY394 - zdjęcie nr 3
SDLOLY394 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 110 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

7 pokoi

Powierzchnia:

110,00 m²

Powierzchnia działki:

500,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

1940

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?