Logo

Dom na sprzedaż, 500,00 m², oferta nr 112-DS-FYsfc4UjoL

930 000 zł

1 860 zł /m²

Rata 4 351 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Czerwionka-Leszczyny, Ks. Hanuska

Dom 500,00 m², oferta nr , 112-DS-FYsfc4UjoL, Czerwionka-Leszczyny, Ks. Hanuska
112-DS-FYsfc4UjoL - zdjęcie nr 0
112-DS-FYsfc4UjoL - zdjęcie nr 1
112-DS-FYsfc4UjoL - zdjęcie nr 2
112-DS-FYsfc4UjoL - zdjęcie nr 3
112-DS-FYsfc4UjoL - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 500 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

500,00 m²

Powierzchnia działki:

793,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

1960

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?