Logo
Filtry

Domy na sprzedaż Niemojowice

Średnia cena m² domu na sprzedaż wynosi 
3 188 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Dom wolnostojący 80,00 m², Niemojowice, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom wolnostojący 80,00 m², Niemojowice

    Marzysz o ucieczce od zgiełku miasta, miejscu, gdzie cisza i śpiew ptaków budzą Cię każdego ranka? Ta wyjątkowa nieruchomość to prawdziwa perełka dla osób szukających spokoju, przestrzeni i możliwości stworzenia wymarzonego domu od podstaw!Ten klimatyczny dom z lat 80. czeka na nowe życie - generaln...

    więcej »

    Greathouse

    255 000 zł

    Niemojowice

    2 pok.

    80,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »
    Reklama

Domy na sprzedaż

W Polsce w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 1 domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości W Polsce oferują do sprzedaży domy o powierzchni od 80 do 80 m² od 2 do 2 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • domy wolnostojące (1 oferta)

Niemojowice - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest średnia powierzchnia domu?

Średnia powierzchnia domu na sprzedaż wynosi obecnie 80,00 m².

Jaka jest średnia cena domu na sprzedaż?

Średnia cena domu na sprzedaż wynosi obecnie 255 000 zł.