Logo

Dom na sprzedaż, 80,00 m², oferta nr GH714151

250 000 zł

3 125 zł /m²

Rata 1 170 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Greathouse

Białaczów, Szkolna

Dom 80,00 m², oferta nr , GH714151, Białaczów, Szkolna
GH714151 - zdjęcie nr 0
GH714151 - zdjęcie nr 1
GH714151 - zdjęcie nr 2
GH714151 - zdjęcie nr 3
GH714151 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 80 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

80,00 m²

Powierzchnia działki:

880,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

1970

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?