zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Poznań Kartuska Sp. z o.o. Sp. k.

Poznań Kartuska Sp. z o.o. Sp. k. to deweloper mieszkaniowy działający na rynku nieruchomości w Poznaniu. Nasze doświadczenie w działalności deweloperskiej gwarantuje sukces realizacji inwestycji w sposób profesjonalny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Poznań
Kontakt

Opis firmy - Poznań Kartuska

Poz­nań Kar­tuska Sp. z o.o. Sp. K. to spółka celowa Grupy Kar­tuska, firmy o dłu­go­let­niej trady­cji w branży dewelop­er­skiej.

W naszym port­fo­lio zna­j­dują się trzy ukońc­zone oraz dwie rozpoczęte inwest­y­cje. Do tej pory zbu­dowal­iśmy i odd­al­iśmy do użytku trzy pro­jekty mieszkan­iowe: dwa w Gdańsku – Pomarańc­zowe Osiedle we Wrzeszczu (84 mieszkania) i Kartuska26 w Śród­mieś­ciu (161 mieszkań) oraz jeden w Radomiu – Osiedle nad Stawem (68 mieszkań).

Naszym najwięk­szym sukce­sem oraz najlep­szą rekomen­dacją jest zad­owole­nie naszych klien­tów. Aktu­al­nie real­izu­jemy inwest­y­cje Stara Cegiel­nia w Poz­na­niu (259 mieszkań) oraz Wydawnicza6 w Łodzi (356 mieszkań). Wszys­tkie nasze dzi­ała­nia są nakierowane na jakość oraz odpowied­nie dopa­sowanie oferty dla Klienta.

Zapraszamy do zapoz­na­nia się z naszymi inwestycjami.

Poznań Kartuska - powiązane wiadomości i promocje

Więcej wiadomości

Nasza oferta

1 oferta

Filtruj
Wybrane filtry:

Zrealizowane projekty mieszkaniowe