zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Biuro Nieruchomości PATRIA

Biuro Nieruchomości Patria to agencja ze Szczecina. Biuro nieruchomości oferuje mieszkania na sprzedaż i wynajem w Szczecinie. Sprawdź ogłoszenia Biuro Nieruchomości Patria!
telefon:
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • agencja nieruchomości
  • mieszkania, lokale użytkowe, domy
  • Szczecin

Nasi pośrednicy nieruchomości

Alicja Zyskowska - Biuro Nieruchomości PATRIA

Alicja Zyskowska

pokaż numer
Anna Bek - Biuro Nieruchomości PATRIA

Anna Bek

pokaż numer
Michał Łaptuta - Biuro Nieruchomości PATRIA

Michał Łaptuta

pokaż numer
Rafał Gonera - Biuro Nieruchomości PATRIA

Rafał Gonera

pokaż numer
Rafał Szczepański - Biuro Nieruchomości PATRIA

Rafał Szczepański

pokaż numer
Robert Baciocha - Biuro Nieruchomości PATRIA

Robert Baciocha

pokaż numer

Opis firmy - Biuro Nieruchomości PATRIA

Dom Finansowy PATRIA powstał w Szczecinie 20.09.1992 roku. Założony został i do chwili obecnej kierowany jest przez właściciela Roberta Baciochę. Punktem zwrotnym w historii naszej firmy był rok 1995, kiedy to nastąpiło rozszerzenie zakresu wykonywanej działalności o kolejne usługi finansowe ze szczególnym ukierunkowaniem na pośrednictwo w obrocie nieruchomościami oraz podjęcie stałej współpracy z bankami, w zakresie kredytowania wszelkich realizowanych za naszym pośrednictwem inwestycji w nieruchomości.

Od chwili powstania PATRIA nastawiona była głównie na klienta indywidualnego.To dzięki nim jesteśmy postrzegani jako profesjonalna, nowoczesna agencja obrotu nieruchomościami oferującą szeroką gamę produktów finansowych.

W 2001 roku realizując postanowienia Ustawy o gospodarce nieruchomościami z 21 sierpnia 1997 roku uzyskaliśmy zezwolenie (licencja zawodowa Nr 1838 – Robert Baciocha) Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast na prowadzenie działalności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Biuro Nieruchomości ” PATRIA” jest członkiem Zachodniopomorskiego Stowarzyszania Pośredników w Obrocie Nieruchomościami oraz należy do Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości zrzeszającej regionalne stowarzyszenia polskich pośredników i zarządców.

Właściciel Biura Nieruchomości Patria wielokrotnie zasiadał we władzach Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami

Na początku 2005 roku powstał w Szczecinie Zachodniopomorski System Wymiany Ofert. Od początku jego stworzenia aktywnie uczestniczyliśmy w jego promocji i powstaniu . W chwili obecnej system obejmuje swoim zasięgiem ponad 64 biura nieruchomości w szczecinie i prawie 12 000 aktualnych ofert. Dzieki niemu jako nasz klient posiadasz dostęp do największego w Szczecinie banku ofert.

Robert BaciochaNasze działania wykonujemy z oddaniem i zaangażowaniem w wieloosobowym zespole ,ludzi pełnych pasji i ambicji ufając, że dzięki temu jesteśmy w stanie w sposób efektywny zrealizować Państwa oczekiwania wobec naszej firmy.
W troska o klienta indywidualnego i jego oczekiwania stale podnosimy nasze kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i kształceniu zawodowym mając nadzieję, że będą one gwarancją dobrze wykonanej pracy. W latach 2006- 2012 wdrożyliśmy i utrzymaliśmy System Zarządzania Jakością ISO 9001: 2008. 01.01.2014 otrzymaliśmy nadaną nam przez PFRN Licencję Zawodową o nr 1838 .

Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w wykonywaniu czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami potwierdzone setkami dobrze zrealizowanych umów pośrednictwa i starannie dobranym zespołem pracowników to gwarancja odniesienia sukcesu. Tym sukcesem chcemy podzielić się z Państwem.

Zapraszam do zapoznania się z pełną gamą oferowanych przez nas usług.
Serdecznie zapraszam do współpracy.

Nasza oferta

31 ofert

Sortuj według: najnowsze
Filtruj Sortuj
Wybrane filtry:
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybują już 23 803 osoby
Chcę otrzymywać premierowe oferty oraz informacje o promocjach
Później
Tak
Wystąpił błąd, nie udało się wysłać danych.
Oferta, do której wysłano zgłoszenie jest nieaktywna. Zapisz się na nasz newsletter, aby dowiedzieć o się pierwszy o podobnych ofertach.
Drogi użytkowniku, ciastka zostały usunięte.
Wystąpił nieoczekiwany błąd, nie udało się wysłać danych, proszę odświeżyć stronę.
Dziękujemy, wkrótce otrzymasz od nas pierwsze informacje o podobnych ofertach i promocjach.