Logo

Nowe mieszkanie, 60,60 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 22_6

387 840 zł

6 400 zł /m²

Rata 1 815 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Wyszyńskiego

Gniezno, ul. Wyszyńskiego

3 pokoje, mieszkanie 60,60 m², parter, oferta nr 22_6, Wyszyńskiego, Gniezno, ul. Wyszyńskiego
Wyszyńskiego - zdjęcie nr 0
Wyszyńskiego - zdjęcie nr 1
Lokalizacja mieszkania 60.6 m², 22_6
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

60,60 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

3,00 m

Garaż:

hala garażowa

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę