Logo

Nowe mieszkanie, 50,37 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 20_5

332 442 zł

6 600 zł /m²

Rata 1 555 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Wyszyńskiego

Gniezno, ul. Wyszyńskiego

3 pokoje, mieszkanie 50,37 m², parter, oferta nr 20_5, Wyszyńskiego, Gniezno, ul. Wyszyńskiego
Wyszyńskiego - zdjęcie nr 0
Wyszyńskiego - zdjęcie nr 1
Lokalizacja mieszkania 50.37 m², 20_5
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

50,37 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

3,00 m

Garaż:

hala garażowa

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę