Logo

Nowe mieszkanie, 51,67 m², 3 pokoje, parter, oferta nr E/70

687 211 zł

13 300 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 215 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Rapsodia 3

Wrocław, Karłowice-Różanka, ul. Wołowska

SALON Z ANEKSEM19,37 m²SYPIALNIA12,18 m²SYPIALNIA8,94 m²ŁAZIENKA4,27 m²KORYTARZ6,91 m²TARAS5,25 m²OGRÓDEK27,82 m²OGRÓDEK10,80 m²
Wymiary mieszkania 51.67 m², E/70
Rapsodia 3 - zdjęcie nr 0
Rapsodia 3 - zdjęcie nr 1
Rapsodia 3 - zdjęcie nr 2
Rapsodia 3 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 51.67 m², E/70
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

51,67 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,54 m

Strony świata:

północny wschód (NE), południowy zachód (SW)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (5,25 m²), ogródek (27,82 m²), ogródek (10,80 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę