Logo

Nowe mieszkanie, 27,61 m², 1 pokój, 2 piętro, oferta nr E/12

441 760 zł

16 000 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 067 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Rapsodia 3

Wrocław, Karłowice-Różanka, ul. Wołowska

SALON Z ANEKSEM19,63 m²ŁAZIENKA3,80 m²KORYTARZ4,18 m²LOGGIA4,05 m²
Wymiary mieszkania 27.61 m², E/12
Rapsodia 3 - zdjęcie nr 0
Rapsodia 3 - zdjęcie nr 1
Rapsodia 3 - zdjęcie nr 2
Rapsodia 3 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 27.61 m², E/12
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

27,61 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,54 m

Strony świata:

południowy zachód (SW)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (4,05 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę