Logo

Nowe mieszkanie, 43,29 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 2

502 295 zł

11 603 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 350 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Boutique

Niemcz, ul. Władysława Reymonta

3 pokoje, mieszkanie 43,29 m², parter, oferta nr 2, Boutique, Niemcz, ul. Władysława Reymonta
SALON Z ANEKSEM19,50 m²SYPIALNIA14,60 m²ŁAZIENKA4,84 m²KORYTARZ4,35 m²OGRÓDEK39,21 m²
Wymiary mieszkania 43.29 m², 2
Boutique - zdjęcie nr 0
Boutique - zdjęcie nr 1
Boutique - zdjęcie nr 2
Boutique - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 43.29 m², 2
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

43,29 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,80 m

Strony świata:

zachód (W)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (39,21 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę