Logo

Nowe mieszkanie, 59,79 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr B.2.2

478 320 zł

8 000 zł /m²

Rata 2 238 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Lusso Al Centro

Gniezno, ul. Wawrzyńca 19

3 pokoje, mieszkanie 59,79 m², piętro 2, oferta nr B.2.2, Lusso Al Centro, Gniezno, ul. Wawrzyńca 19
Lusso Al Centro - zdjęcie nr 0
Lusso Al Centro - zdjęcie nr 1
Lusso Al Centro - zdjęcie nr 2
Lusso Al Centro - zdjęcie nr 3
Lusso Al Centro - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 59.79 m², B.2.2
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

59,79 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,00 m²)

Termin oddania:

Etap I - wrzesień 2026, Etap II - listopad 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę