Logo

Nowe mieszkanie, 40,58 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr A3.9

344 930 zł

8 500 zł /m²

Rata 1 614 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Lusso Al Centro

Gniezno, ul. Wawrzyńca 19

2 pokoje, mieszkanie 40,58 m², piętro 3, oferta nr A3.9, Lusso Al Centro, Gniezno, ul. Wawrzyńca 19
Lusso Al Centro - zdjęcie nr 0
Lusso Al Centro - zdjęcie nr 1
Lusso Al Centro - zdjęcie nr 2
Lusso Al Centro - zdjęcie nr 3
Lusso Al Centro - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 40.58 m², A3.9
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

40,58 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,49 m²)

Termin oddania:

Etap I - wrzesień 2026, Etap II - listopad 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę