Logo

Nowe mieszkanie, 66,36 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr 5B.19

683 508 zł

10 300 zł /m²

Rata 3 198 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Podlesie

Gliwice, Szobiszowice, ul. Tarnogórska 86

3 pokoje, mieszkanie 66,36 m², piętro 2, oferta nr 5B.19, Podlesie, Gliwice, Szobiszowice, ul. Tarnogórska 86
Podlesie - zdjęcie nr 0
Podlesie - zdjęcie nr 1
Podlesie - zdjęcie nr 2
Podlesie - zdjęcie nr 3
Podlesie - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 66.36 m², 5B.19
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

66,36 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,00 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę