Logo

Nowe mieszkanie, 35,84 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 4B.17

401 408 zł

11 200 zł /m²

Rata 1 878 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Podlesie

Gliwice, Szobiszowice, ul. Tarnogórska 86

2 pokoje, mieszkanie 35,84 m², piętro 1, oferta nr 4B.17, Podlesie, Gliwice, Szobiszowice, ul. Tarnogórska 86
Podlesie - zdjęcie nr 0
Podlesie - zdjęcie nr 1
Podlesie - zdjęcie nr 2
Podlesie - zdjęcie nr 3
Podlesie - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 35.84 m², 4B.17
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

35,84 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (7,00 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę