Logo

Nowe mieszkanie, 75,76 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr B2-02-21B

741 310 zł

9 785 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 468 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nowa Francuska I

Katowice, Osiedle Paderewskiego-Muchowiec, ul. Szybowcowa

3 pokoje, mieszkanie 75,76 m², piętro 2, oferta nr B2-02-21B, Nowa Francuska I, Katowice, Osiedle Paderewskiego-Muchowiec, Muchowiec, ul. Szybowcowa
SALON Z ANEKSEM31,05 m²SYPIALNIA16,41 m²SYPIALNIA12,85 m²ŁAZIENKA4,50 m²WC1,77 m²KORYTARZ9,29 m²LOGGIA5,98 m²LOGGIA4,25 m²
Wymiary mieszkania 75.76 m², B2-02-21B
Nowa Francuska I - zdjęcie nr 0
Nowa Francuska I - zdjęcie nr 1
Nowa Francuska I - zdjęcie nr 2
Nowa Francuska I - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 75.76 m², B2-02-21B
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

75,76 m²

Piętro:

2 piętro

Wys. mieszkania:

2,70 m

Strony świata:

południe (S), wschód (E)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (5,98 m²), loggia (4,25 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę