Logo

Nowe mieszkanie, 59,22 m², 3 pokoje, 6 piętro, oferta nr M.131

512 253 zł

8 650 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 397 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Radom, Idalin, ul. Świerkowa

3 pokoje, mieszkanie 59,22 m², piętro 6, oferta nr M.131, Rezydencja Świerkowa etap II, Radom, Idalin, ul. Świerkowa
Rezydencja Świerkowa etap II - zdjęcie nr 0
Rezydencja Świerkowa etap II - zdjęcie nr 1
Rezydencja Świerkowa etap II - zdjęcie nr 2
Rezydencja Świerkowa etap II - zdjęcie nr 3
Rezydencja Świerkowa etap II - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 59.22 m², M.131
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

59,22 m²

Piętro:

6 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

wschód (E)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (8,84 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę