Logo

Nowe mieszkanie, 25,32 m², 1 pokój, 1 piętro, oferta nr M.15

243 072 zł

9 600 zł /m²

Rata 1 137 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Radom, Idalin, ul. Świerkowa

1 pokój, mieszkanie 25,32 m², piętro 1, oferta nr M.15, Rezydencja Świerkowa etap II, Radom, Idalin, ul. Świerkowa
Rezydencja Świerkowa etap II - zdjęcie nr 0
Rezydencja Świerkowa etap II - zdjęcie nr 1
Rezydencja Świerkowa etap II - zdjęcie nr 2
Rezydencja Świerkowa etap II - zdjęcie nr 3
Rezydencja Świerkowa etap II - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 25.32 m², M.15
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

25,32 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

wschód (E)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (9,91 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę