+17
Nowe mieszkanie, 38,84 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr M.35
376 748 zł
9 700 zł /m²
okazyjna cena
Rata 1 763 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Rezydencja Świerkowa etap II
Radom, Idalin, ul. Świerkowa

5

Mapa
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
38,84 m²
Piętro:
4 piętro
Liczba poziomów:
1
Strony świata:
zachód (W)
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (8,71 m²)
Termin oddania:
I kwartał 2028
Zapytaj o ofertę