Logo

Nowe mieszkanie, 66,99 m², 3 pokoje, 5 piętro, oferta nr C1-41

1 011 549 zł

15 100 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 733 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Bronowice, Bronowice Wielkie, ul. Sosnowiecka

3 pokoje, mieszkanie 66,99 m², piętro 5, oferta nr C1-41, Forma Otwarta - Etap C, Kraków, Bronowice, Bronowice Wielkie, ul. Sosnowiecka
Forma Otwarta - Etap C - zdjęcie nr 0
Forma Otwarta - Etap C - zdjęcie nr 1
Forma Otwarta - Etap C - zdjęcie nr 2
Forma Otwarta - Etap C - zdjęcie nr 3
Forma Otwarta - Etap C - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 66.99 m², C1-41
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

66,99 m²

Piętro:

5 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

północ (N), zachód (W)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (4,96 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę