Logo

Nowe mieszkanie, 102,39 m², 4 pokoje, 6 piętro, oferta nr C2-42

1 658 718 zł

16 200 zł /m²

okazyjna cena
Rata 7 761 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Bronowice, Bronowice Wielkie, ul. Sosnowiecka

4 pokoje, mieszkanie 102,39 m², piętro 6, oferta nr C2-42, Forma Otwarta - Etap C, Kraków, Bronowice, Bronowice Wielkie, ul. Sosnowiecka
Forma Otwarta - Etap C - zdjęcie nr 0
Forma Otwarta - Etap C - zdjęcie nr 1
Forma Otwarta - Etap C - zdjęcie nr 2
Forma Otwarta - Etap C - zdjęcie nr 3
Forma Otwarta - Etap C - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 102.39 m², C2-42
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

102,39 m²

Piętro:

6 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

północ (N), wschód (E)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (10,93 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę