Logo

Nowe mieszkanie, 117,18 m², 4 pokoje, 6 piętro, oferta nr C1-44

1 910 034 zł

16 300 zł /m²

Rata 8 937 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Bronowice, Bronowice Wielkie, ul. Sosnowiecka

4 pokoje, mieszkanie 117,18 m², piętro 6, oferta nr C1-44, Forma Otwarta - Etap C, Kraków, Bronowice, Bronowice Wielkie, ul. Sosnowiecka
Forma Otwarta - Etap C - zdjęcie nr 0
Forma Otwarta - Etap C - zdjęcie nr 1
Forma Otwarta - Etap C - zdjęcie nr 2
Forma Otwarta - Etap C - zdjęcie nr 3
Forma Otwarta - Etap C - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 117.18 m², C1-44
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

117,18 m²

Piętro:

6 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

południe (S), zachód (W)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (28,50 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę