+3
Nowe mieszkanie, 49,77 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr A/M012
716 688 zł
14 400 zł /m²
okazyjna cena
Rata 3 353 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Osiedle Juu
Warszawa, Białołęka, Grodzisk, ul. Skarbka z Gór 47

5

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
49,77 m²
Piętro:
1 piętro
Liczba poziomów:
1
Strony świata:
południe (S), wschód (E)
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (7,63 m²)
Termin oddania:
III kwartał 2026
Zapytaj o ofertę