Nowe mieszkanie, 71,59 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr B/M029
1 005 840 zł
14 050 zł /m²
cena rynkowa
Rata 4 706 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Osiedle Juu
Warszawa, Białołęka, Grodzisk, ul. Skarbka z Gór 47

5

Mapa
Liczba pokoi:
4 pokoje
Powierzchnia:
71,59 m²
Piętro:
1 piętro
Liczba poziomów:
1
Strony świata:
północ (N), południe (S)
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (14,66 m²)
Termin oddania:
III kwartał 2026
Zapytaj o ofertę