Logo

Nowe mieszkanie, 51,54 m², 2 pokoje, parter, oferta nr B/M007

708 675 zł

13 750 zł /m²

cena rynkowa
Rata 3 316 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Juu

Warszawa, Białołęka, Grodzisk, ul. Skarbka z Gór 47

2 pokoje, mieszkanie 51,54 m², parter, oferta nr B/M007, Osiedle Juu, Warszawa, Białołęka, Grodzisk, ul. Skarbka z Gór 47
Osiedle Juu - zdjęcie nr 0
Osiedle Juu - zdjęcie nr 1
Osiedle Juu - zdjęcie nr 2
Osiedle Juu - zdjęcie nr 3
Osiedle Juu - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 51.54 m², B/M007
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

51,54 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

północ (N), południe (S)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (12,62 m²), taras (5,60 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę