Logo

Nowe mieszkanie, 60,20 m², 3 pokoje, 6 piętro, oferta nr EZ.2.6.58

1 402 660 zł

23 300 zł /m²

Rata 6 563 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wrocław, Kleczków, Psie Pole, Rychtalska

SALON Z ANEKSEM24,36 m²SYPIALNIA9,95 m²SYPIALNIA12,89 m²ŁAZIENKA4,46 m²KORYTARZ8,55 m²BALKON10,10 m²
Wymiary mieszkania 60.2 m², EZ.2.6.58
ELEWATOR. Mieszkania&Lofty - lofty - zdjęcie nr 0
ELEWATOR. Mieszkania&Lofty - lofty - zdjęcie nr 1
ELEWATOR. Mieszkania&Lofty - lofty - zdjęcie nr 2
ELEWATOR. Mieszkania&Lofty - lofty - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 60.2 m², EZ.2.6.58
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

60,20 m²

Piętro:

6 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Strony świata:

północ (N), wschód (E)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (10,10 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę