Logo

Nowe mieszkanie, 86,64 m², 4 pokoje, 8 piętro, oferta nr EZ.2.8.82

2 036 040 zł

23 500 zł /m²

Rata 9 526 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wrocław, Kleczków, Psie Pole, Rychtalska

SALON Z ANEKSEM39,35 m²WC1,95 m²PRZEDSIONEK3,31 m²
1 / 2
Wymiary mieszkania 86.64 m², EZ.2.8.82
ELEWATOR. Mieszkania&Lofty - lofty - zdjęcie nr 0
ELEWATOR. Mieszkania&Lofty - lofty - zdjęcie nr 1
ELEWATOR. Mieszkania&Lofty - lofty - zdjęcie nr 2
ELEWATOR. Mieszkania&Lofty - lofty - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 86.64 m², EZ.2.8.82
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

86,64 m²

Piętro:

8 piętro

Liczba poziomów:

2

Wys. mieszkania:

2,69 m

Strony świata:

północ (N)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking podziemny

Termin oddania:

IV kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę