Logo

Nowe mieszkanie, 56,55 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr E.01.06

746 460 zł

13 200 zł /m²

Rata 3 493 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Bielsko-Biała, ul. Rejtana

3 pokoje, mieszkanie 56,55 m², piętro 1, oferta nr E.01.06, Apartamenty Reytana - Budynek E, Bielsko-Biała, ul. Rejtana
Apartamenty Reytana - Budynek E - zdjęcie nr 0
Apartamenty Reytana - Budynek E - zdjęcie nr 1
Apartamenty Reytana - Budynek E - zdjęcie nr 2
Apartamenty Reytana - Budynek E - zdjęcie nr 3
Apartamenty Reytana - Budynek E - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 56.55 m², E.01.06
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

56,55 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (4,35 m²)

Termin oddania:

E - II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę