Logo

Nowe mieszkanie, 36,31 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr E.01.09

464 768 zł

12 800 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 175 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Bielsko-Biała, ul. Rejtana

2 pokoje, mieszkanie 36,31 m², piętro 1, oferta nr E.01.09, Apartamenty Reytana - Budynek E, Bielsko-Biała, ul. Rejtana
Apartamenty Reytana - Budynek E - zdjęcie nr 0
Apartamenty Reytana - Budynek E - zdjęcie nr 1
Apartamenty Reytana - Budynek E - zdjęcie nr 2
Apartamenty Reytana - Budynek E - zdjęcie nr 3
Apartamenty Reytana - Budynek E - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 36.31 m², E.01.09
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

36,31 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (2,10 m²)

Termin oddania:

E - II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę