Logo

Nowe mieszkanie, 33,93 m², 1 pokój, 1 piętro, oferta nr E.01.01

424 125 zł

12 500 zł /m²

cena rynkowa
Rata 1 984 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Bielsko-Biała, ul. Rejtana

1 pokój, mieszkanie 33,93 m², piętro 1, oferta nr E.01.01, Apartamenty Reytana - Budynek E, Bielsko-Biała, ul. Rejtana
Apartamenty Reytana - Budynek E - zdjęcie nr 0
Apartamenty Reytana - Budynek E - zdjęcie nr 1
Apartamenty Reytana - Budynek E - zdjęcie nr 2
Apartamenty Reytana - Budynek E - zdjęcie nr 3
Apartamenty Reytana - Budynek E - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 33.93 m², E.01.01
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

33,93 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (2,07 m²)

Termin oddania:

E - II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę