Logo

Nowe mieszkanie, 59,93 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr RD2/B/11

724 554 zł

12 090 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 390 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Rędzińska

Wrocław, Maślice, ul. Rędzińska

3 pokoje, mieszkanie 59,93 m², piętro 1, oferta nr RD2/B/11, Rędzińska, Wrocław, Maślice, ul. Rędzińska
SALON Z ANEKSEM29,12 m²SYPIALNIA10,22 m²SYPIALNIA9,37 m²ŁAZIENKA4,57 m²KORYTARZ6,46 m²BALKON6,20 m²
Wymiary mieszkania 59.93 m², RD2/B/11
Rędzińska - zdjęcie nr 0
Rędzińska - zdjęcie nr 1
Rędzińska - zdjęcie nr 2
Rędzińska - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 59.93 m², RD2/B/11
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

59,93 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

2,70 m

Strony świata:

północ (N), południe (S)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,20 m²)

Termin oddania:

etap II - grudzień 2025

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę