Logo

Nowe mieszkanie, 65,80 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 43/POR-C.01.03

1 357 000 zł

20 623 zł /m²

Rata 6 349 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Podgórze, Zabłocie, ul. Portowa 43

3 pokoje, mieszkanie 65,80 m², piętro 1, oferta nr 43/POR-C.01.03, Apartamenty Portowa, Kraków, Podgórze, Zabłocie, ul. Portowa 43
Apartamenty Portowa - zdjęcie nr 0
Apartamenty Portowa - zdjęcie nr 1
Apartamenty Portowa - zdjęcie nr 2
Apartamenty Portowa - zdjęcie nr 3
Apartamenty Portowa - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 65.8 m², 43/POR-C.01.03
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

65,80 m²

Piętro:

1 piętro

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,46 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę