Logo

Nowe mieszkanie, 37,33 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 43/POR-C.02.02

730 000 zł

19 555 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 415 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Podgórze, Zabłocie, ul. Portowa 43

2 pokoje, mieszkanie 37,33 m², piętro 2, oferta nr 43/POR-C.02.02, Apartamenty Portowa, Kraków, Podgórze, Zabłocie, ul. Portowa 43
Apartamenty Portowa - zdjęcie nr 0
Apartamenty Portowa - zdjęcie nr 1
Apartamenty Portowa - zdjęcie nr 2
Apartamenty Portowa - zdjęcie nr 3
Apartamenty Portowa - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 37.33 m², 43/POR-C.02.02
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

37,33 m²

Piętro:

2 piętro

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,51 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę