Logo

Nowe mieszkanie, 75,71 m², 4 pokoje, parter, oferta nr 43/POR-B.00.01

1 760 000 zł

23 247 zł /m²

Rata 8 235 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Podgórze, Zabłocie, ul. Portowa 43

4 pokoje, mieszkanie 75,71 m², parter, oferta nr 43/POR-B.00.01, Apartamenty Portowa, Kraków, Podgórze, Zabłocie, ul. Portowa 43
Apartamenty Portowa - zdjęcie nr 0
Apartamenty Portowa - zdjęcie nr 1
Apartamenty Portowa - zdjęcie nr 2
Apartamenty Portowa - zdjęcie nr 3
Apartamenty Portowa - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 75.71 m², 43/POR-B.00.01
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

75,71 m²

Piętro:

parter

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (123,07 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę