Logo

Nowe mieszkanie, 30,29 m², 1 pokój, 1 piętro, oferta nr 43/POR-A.01.06

570 000 zł

18 818 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 667 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Podgórze, Zabłocie, ul. Portowa 43

1 pokój, mieszkanie 30,29 m², piętro 1, oferta nr 43/POR-A.01.06, Apartamenty Portowa, Kraków, Podgórze, Zabłocie, ul. Portowa 43
Apartamenty Portowa - zdjęcie nr 0
Apartamenty Portowa - zdjęcie nr 1
Apartamenty Portowa - zdjęcie nr 2
Apartamenty Portowa - zdjęcie nr 3
Apartamenty Portowa - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 30.29 m², 43/POR-A.01.06
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

30,29 m²

Piętro:

1 piętro

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Termin oddania:

II kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę