Logo

Nowe mieszkanie, 50,35 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr A.402

609 185 zł

12 099 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 850 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Łódź, Śródmieście, Śródmieście-Wschód, ul. Pomorska 28

3 pokoje, mieszkanie 50,35 m², piętro 4, oferta nr A.402, Rezydencja Śródmiejska, Łódź, Śródmieście, Śródmieście-Wschód, ul. Pomorska 28
Rezydencja Śródmiejska - zdjęcie nr 0
Rezydencja Śródmiejska - zdjęcie nr 1
Rezydencja Śródmiejska - zdjęcie nr 2
Rezydencja Śródmiejska - zdjęcie nr 3
Rezydencja Śródmiejska - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 50.35 m², A.402
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

50,35 m²

Piętro:

4 piętro

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (4,51 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę