Logo

Nowe mieszkanie, 61,77 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr B.312

709 737 zł

11 490 zł /m²

cena rynkowa
Rata 3 321 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Łódź, Śródmieście, Śródmieście-Wschód, ul. Pomorska 28

3 pokoje, mieszkanie 61,77 m², piętro 3, oferta nr B.312, Rezydencja Śródmiejska, Łódź, Śródmieście, Śródmieście-Wschód, ul. Pomorska 28
Rezydencja Śródmiejska - zdjęcie nr 0
Rezydencja Śródmiejska - zdjęcie nr 1
Rezydencja Śródmiejska - zdjęcie nr 2
Rezydencja Śródmiejska - zdjęcie nr 3
Rezydencja Śródmiejska - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 61.77 m², B.312
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

61,77 m²

Piętro:

3 piętro

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,77 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę